';

F&Q

Szybkie pytania – szybkie odpowiedzi

ZOBACZ NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Wybór fotografa ślubnego nie jest łatwy, dlatego przygotowałem dla was listę najczęściej zadawanych pytań, jakie pary młode zadają mi przed podpisaniem umowy. 
Jest to dla mnie bardzo ważne, żebyście czuli się bezpiecznie, a to co oferuję spełniało wasze marzenia i oczekiwania. Być może jest to nasz pierwszy kontakt, więc witam was serdecznie, usiądźcie wygodnie i zapraszam do tej swoistej oraz nietypowej dyskusji.

Zasięg działalności

Czy wykonujesz zdjęcia ślubne poza Rzeszowem i Tarnowem?

Najczęściej fotografuję w Dębicy, Rzeszowie, Tarnowie, Pilźnie oraz miejscowościach położonych w promieniu do 100 km. Bardzo lubię wyjazdy i chętnie wykonuję też sesje w innych miastach Polski.

Oferta

Co obejmuje reportaż ślubny?

Każdy oferowany pakiet obejmuje:

Zdjęcia podczas przygotowań przed rozpoczęciem ceremonii

Reportaż z błogosławieństwa

Reportaż z ceremonii zaślubin

Reportaż z przyjęcia weselnego

Mini sesja plenerowa (w przerwie wesela – bez dodatkowych kosztów)

Fotoksiążkę lub Fotoalbum

Dojazd do 100km

Galerię internetową ze zdjęciami.

Poradnik – co zrobić, żeby ograniczyć stres i dzięki temu mieć piękne zdjęcia.

Zdjęcia

Ile dostaniemy zdjęć ze ślubu?

Podczas ślubu i wesela wykonuję mnóstwo zdjęć, w poszukiwaniu najlepszego momentu, złapania emocji, najlepszego wyrazu twarzy itp. Ostateczna liczba zdjęć jest więc uzależniona od czasu pracy i dynamiki wydarzenia. W zależności od pakietu otrzymacie od 300 do ponad 600 zdjęć.

Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku ilości zdjęć znajdujących się w fotoksiażce, lub fotoalbumie. Dla fotoksiążki liczącej 80 stron będzie to 80 zdjęć, po jednym na każdej stronie. Fotoalbum składa się z układu zdjęć na rozkładówce i na każdej z nich można użyć od 1 do 12 zdjęć, więc album liczący 30 stron będzie zawierał od 60 do około 80 zdjęć.

Naturalnie – wszystkie wymienione zdjęcia otrzymacie na pendrive oraz w prywatnej galerii. 
Co istotne- zdjęcia w galerii oglądacie jeszcze przed naszym spotkaniem kiedy odbieracie książkę lub album, więc już wcześniej znacie wasze zdjęcia i już wtedy możecie je udostępniać waszej rodzinie i znajomym.

 

Cena

Ile kosztuje reportaż i sesja zdjęciowa?

Cena usługi nie jest tajemnicą, ale jest uzależniona od wielu czynników i staram się, by odzwierciedlała wykonaną usługę. Inaczej bowiem wyceniam się małe przyjęcia, gdzie odbywa się tylko ślub i kilka godzin imprezy, a inaczej długi dzień zdjęciowy. Kolejna kwestia to czas, kiedy wykonuje usługę – inne są oferty last minute w luźnych miejscach w kalendarzu a inne na bardzo odległe terminy, gdzie w tym czasie zdobędę jeszcze kolejne doświadczenia, znowu dołożę sprzętu itp., dlatego zawsze po otrzymaniu wiadomości i określeniu terminu wysyłam ofertę ślubną i każdy wybierze coś dla siebie.

Terminy

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować sesję ślubną?

Tutaj sprawa jest bardzo prosta – im szybciej, tym lepiej;) Sytuacja jest w pewnym sensie losowa, bo jeśli ktoś zarezerwuje umową ślubną odległy termin i zapytasz o niego to może się wydawać, że bardzo ciężko z dostępnością, a z drugiej strony trafia się “złoty strzał” w dostępną datę między zajętymi terminami i na ostatnią chwilę można coś ustrzelić. Stąd chcąc spać spokojnie najlepiej jak najszybciej zarezerwować termin.

Dojazd

Czy cena obejmuje dojazd?

Tak, bardzo lubię odwiedzać miejsca w których jeszcze nie byłem, a drogi są coraz lepsze, więc do 100km od Dębicy oferuję dojazd w cenie usługi. 

Dlaczego

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty fotografa na ślub?

Nie ulegam mijającym trendom i oferuję naturalne i ponadczasowe zdjęcia.
Oferta dostosowana jest do małych przyjęć i długich wesel.
Zdjęcia oglądacie w prywatnej galerii jeszcze przed ich odebraniem wraz z albumem.
Posiadam szeroką gamę fotoksiażek i fotoalbumów wraz z kilkoma unikatowymi modelami.
Zapewniam wsparcie i sugestie w dniu ślubu, a także w czasie sesji.

F&Q 1